Časopis Dráček pro předškoláky zdarma

Co dělat doma s předškolákem nebo prvňáčkem? Zabavte ho časopisem Dráček . :-) Pokud jste se ještě s Dráčkem neseznámili, zbylé kusy minulých vydání rozdáváme zdarma, ať udělají radost! Dráček je hravý, tvůrčí, s velkou plochou stránky, a navíc i s pevným papírem, takže všechny jeho listy jdou stříhat a skládat... a je škoda, aby nenašel své majitele. Prosíme 1 kus na 1 adresu v ČR, ať se dostane na každého. :-) Děkujeme!

Na co se v Dráčkovi můžete těšit?

Na cvičení, slovíčka, hledání protikladů, rébusy, kytičku pro maminku nebo tvoření s krokodýly. Prosviťte kořeny a zjistěte, který strom se ve větru jen tak nevyvrátí! Zahrajte si na návrháře a oblečte medvěda s medvědicí! Také se seznámíte s pštrosicí Emou, v pohádce probudíte studánku, děti se naučí rozeznávat pravou a levou ruku, naučí se názvy prstíků a nakreslíte čápa. Pokud by se stalo, že Dráček s krokodýly dojde, zašleme Vám některý z loňských sešitů září až prosinec.